יעוץ פרסומי

אין כמעט עסק שלא השקיע, או משקיע, בצורה זו או אחרת בפרסום. זה יכול להיות עלון פרסום או אתר אינטרנט, מודעה בעיתון או השתתפות בתערוכה. עסקים רבים משקיעים ואינם יודעים כיצד לבחון את המוצר הפרסומי בו השקיעו. האם הוא בנוי נכון? האם הוא ממקסם את הפוטנציאל להביא לקוחות? האם ההשקעה מוצדקת? קבלת יעוץ פרסומי איסטרטגי הוא אחד הצעדים הנבונים ביותר של כל עסק שלא עובד עם משרד פרסום.

 

יעוץ פרסומי עורך התאמה בין האסטרטגיה השיווקית של הלקוח למוצרי הפרסום שלו. יעוץ כזה ימנע מהלקוח לעשות שגיאות ולהשקיע במוצר הלא נכון.

 

"כשאני כותבת אתר ללקוח אני קודם כל מתחקרת אותו על האסטרטגיה השיווקית של העסק, אני לומדת את קהלי היעד, המתחרים, הפרסומים הקודמים (מה עבד ומה לא), המטרה העכשווית, נקודת הבידול והחזון לעוד מספר שנים. הבנה עמוקה של הלקוח היא הבסיס לקופירייטינג ולפרסום מוצלח. מי שיוצא נשכר מהתהליך זה הלקוח שתוך כדי התהליך "מגלה" את עצמו, את נקודות החוזק של העסק שלו ואיך לבטא אותן בצורה הטובה ביותר. דברים שהיו ברקע ולא יצאו קודם מקבלים עכשיו ביטוי הולם." להמשך קריאת המאמר לחץ כאן

 

יעוץ פרסומי מתאים לעסק חדש בתחילת דרכו, לעסק ותיק שפרסם בעבר בצורה זו או אחרת ולעסק המעונין לעשות צעד חדש בפרסום ושוקל את האפקטיביות שלו.            

 

לרשות "קופיארט" אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחומי העיצוב הגרפי, עיצוב ובניית אתרים, עיצוב ובניית תערוכות, צילום, דפוס, תרגום, קידום אתרים, ניהול קמפיינים בגוגל ובפייסבוק,עריכת וידיאו ועוד. קופיארט מבצעת עבור לקוחותיה ניהול קריאטיבי של העבודה, תוך פיקוחעל כל שלב ושלב, עד אשר מגיע הרעיון הפרסומי לתוצאה הסופית הרצויה והאפקטיבית ביותר.